• перший кредит: 10 000 грн
  • термін кредиту: 30 днів
  • відсоток на добу: 1,9%
  • час видачі: 20 хв
  • максимальна сума: 10 000 грн

Євро Гроші — коли потрібні гроші

Зміст

Умови кредиту в Євро Гроші | Евро Гроши: кредит онлайн на карту до 10 000 грн

сайт компанії https://www.eurogroshi.com.ua
особистий кабінет https://my.eurogroshi.com.ua/#login
тип кредитування:кредит онлайн на банківську карту
сума кредиту:від 800 до 10 000 грн.
термін кредиту:до 30 днів
перший кредит:10 000 грн.
% Ставка на добу новим клієнтам:1,9 %
вік позичальника:18-70 років
рішення про видачу позики:до 15 хв.
працевлаштування:офіц / неофіційні
пролонгація кредиту:так
довідка про доходи:не треба
заставу або поручитель:не треба
що потрібно для оформлення заявкипаспорт, ІПН, банківська карта, моб. телефон і емейл
місцезнаходження позичальника:Україна, крім: тимчасово окупованих територій

Кредити онлайн від Eurogroshi

Як оформити кредит онлайн на карту в Eurogroshi? Тут все максимально просто. Спочатку виберіть потрібну суму і прийнятний термін, в цьому допоможе калькулятор, розміщений на головній сторінці сайту. Потім необхідно заповнити анкету, внісши в неї свої особисті дані, номер карти та телефону. Про безпеку особистої інформації можете не турбуватися у нас все строго конфіденційно.

Постійним клієнтам, мікрокредит видається автоматично.

Для цього потрібно подати заявку через свій особистий кабінет на нашому сайті. До того ж, кожне повторне звернення збільшує доступну суму позики. Щоб користуватися максимальними перевагами нашої системи лояльності, необхідно володіти високим рейтингом з відмінною кредитною історією.

Кредит на карту терміново видається за лічені хвилини після заповнення анкети та відправлення заявки. Виконавши ці дії, доведеться почекати хвилин 10, для верифікації карти і підтвердження особи, потім ви отримаєте рішення по своїй заявці. У більшості випадків воно буде позитивним. Дізнатися про рішення можна в особистому кабінеті або отримавши СМС повідомлення.

Швидкий кредит на карту України дає можливість його повернення частинами і дострокового погашення. Виконується ця операція також онлайн, безпосередньо на сайті. Ще можете перевести гроші на рахунок Eurogroshi, при цьому потрібно лише вказати ідентифікаційний номер платника податків. Ми працюємо по всій території України, тому отримати кошти не складе проблем.

Швидко займ видається чоловікам у віці від 20 до 60 років і жінкам віком від 18 до 65 років. Для цього необхідно мати банківську карту будь-платіжної системи, наприклад VISA або MasterCard. Перше звернення дає можливість отримати в борг 4000 Грн., Повторне звернення відкриває доступ до 7 000грн. Постійні клієнти з хорошим рейтингом і відмінною кредитною історією можуть розраховувати на 10 000грн.

Eurogroshi видає гроші в борг на термін до 30 днів і надає можливість пролонгації, не обмежуючи її кількість.

Обов’язково потрібно мати паспорт, ІПН і картку будь-якого українського банку. Якщо ви вперше звернулися до нас, тоді оформлення займе 20-30 хвилин. При повторному запиті клієнт обслуговується швидше, всього за 5-10 хвилин у нього з’являться кошти на карті.

Отримати мікропозик можна тільки після оформлення заявки на сайті компанії. Вся інформація необхідна для ознайомлення знаходиться там же, для її уточнення можете зв’язатися з нашим менеджером. Процедура запиту послуги пролонгації або дострокового погашення позики виконується через «особистий кабінет». Тут можна оплатити відсотки за фактичний час користування позикою і продовжити його на необхідний термін.

Хоча ви можете взяти кредит онлайн і ніяк інакше, але оплатити його вийде кількома способами. Звичайно ж, є можливість провести операцію в «особистому кабінеті», але також і через термінали самообслуговування або в касі ПриватБанку. Якщо раптом ваша оплата або виданий вам кредит не приходять вчасно, швидше за все затримка викликана технічними нюансами роботи банку. Максимальний термін зарахування — 3 дні.

Варто знати, що якщо терміново потрібні гроші повторно, ми не видаємо другий кредит до повного розрахунку за першим. В ту ж чергу, якщо у вас вже є позика в іншої фінансової установи, це не є перешкодою для отримання кредиту в Eurogroshi. У будь-якому випадку перешкодою для кредитування може стати погана кредитна історія, тому не варто псувати свою репутацію простроченими платежами.

З додаткових питань звертайтеся в службу підтримки: (044) -228-42-82 або повідомте на info@eurogroshi.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *