• перший кредит: 20 000 грн
  • термін кредиту: 30 днів
  • відсоток на добу: 0.01%
  • час видачі: 15 хв
  • максимальна сума: 20 000 грн

CCloan — швидкі займи до 20 000 грн.


Умови кредиту від CCloan.ua: кредит онлайн на карту до 20 000 грн

сайт компаніїhttps://www.ccloan.ua
особистий кабінетhttps://my.ccloan.ua/ru/login
перший кредитпід 0%
тип кредитування:кредит онлайн на банківську карту
сума кредиту:від 400 до 20 000 грн.
термін кредиту:від 5 до 30 днів
перший кредит:10 000 грн.
% Ставка на добу новим клієнтам:0.01 %
вік позичальника:20-65 років
рішення про видачу позики:до 15 хв.
працевлаштування:офіц / неофіційні
пролонгація кредиту:так
довідка про доходи:не треба
заставу або поручитель:не треба
що потрібно для оформлення заявкипаспорт, ІПН, банківська карта, моб. телефон і емейл
місцезнаходження позичальника:Україна, крім: тимчасово окупованих територій


CCloan.ua — кредит онлайн за лічені хвилини.

Коли потрібно взяти гроші в борг для непередбачених витрат, відразу ж на думку спадає кілька стандартних рішень цієї ситуації. Одні починають дзвонити друзям, інші спрямовуються в ломбард, третє збираються в банк. Ці варіанти звичайно ж дозволять отримати необхідну суму, але чи задовольнять вас умови її отримання? Насправді тут багато підводних каменів і потрібно їх розуміти перед тим, як прийняти рішення.

Коли терміново потрібні гроші для вас буде не складно взяти їх у друзів, родичів або знайомих. Але ось що робити, якщо раптом ваші фінансові труднощі посиляться, і ви не зможете їх повернути вчасно? Це напевно зіпсує ваші стосунки або зовсім все закінчиться великим скандалом. У ломбарді ви залишите заставу, в рази цінніше за вартістю позики та одразу ж його втратите, якщо виникнуть нові труднощі з грошима. Про банки і зовсім можна довго розповідати, починаючи з кабальних відсотків і закінчуючи втратою майна.

Але навіщо все єті труднощі, коли можна спокійно взяти кредит на карту в CCLOAN. Ми є ліцензованою кредитної компанією, яка працює на взаємовигідних і прозорих умовах. Тут, щоб отримати позику, не доведеться шукати наш офіс по всьому місту, чекати його відкриття, стояти в чергах, приводити з собою поручителів або вносити заставу. Навіть інформації про доходи не потрібно.

Все що потрібно, щоб оформити швидкий кредит на карту України в CCLOAN, це бути повнолітнім громадянином України (не молодший 20 років). Просто пройдіть реєстрацію на нашому офіційному сайті, надайте коротку інформацію про себе при заповненні анкети, ознайомтеся і узгодьте умови договору. Ніякої тривалої процедури оформлення і зайвих документів.

Взяти кредит онлайн вийде після проходження цієї швидкої і простої процедури, а також пред’явлення вашої фотографії з паспортом в руках, зробленої через веб камеру на вашому пристрої. Також ви повинні підтвердити свою банківську карту, пройшовши верифікацію. Після цього виберете бажану суму і термін дії кредиту. Заявка буде оброблятися лічені хвилини.

Швидко займ дозволяє отримати кошти практично відразу ж після звернення в CCLOAN. Ви отримаєте лист на пошту або СМС на телефон з інформацією про схвалення заявки і гроші в ту ж мить надійдуть на карту. Якщо ви не встигаєте закрити кредит вчасно, просто оформите пролонгацію. Головне продовжити термін протягом дії договору, щоб уникнути штрафних санкцій і не зіпсувати кредитну історію. Погасити позику можна достроково або навіть частково достроково, а також повертаючи гроші частинами.

Мікрокредит від CCLOAN дозволяє взяти в борг до 15 000 грн. на термін до 30 днів. Отримати гроші можете не виходячи з дому, за допомогою мережі інтернет в будь-який час, адже ми працюємо 24 години 7 днів на тиждень. Погасити кредит можна будь-яким зручним для вас способом. Ця дія здійснюється в особистому кабінеті на сайті, через термінал самообслуговування або за допомогою банківського переказу.

Мікропозик надається нашою компанією — це простий і надійний спосіб поліпшити фінансовий стан за максимально короткий час. Для цього знадобиться пройти реєстрацію на сайті, мати ідентифікаційний код і паспорт, мобільний телефон, доступ до мережі і банківську карту одного з українських банків. Наша компанія здійснює підтримку клієнтів по всій території України.

Технічна підтримка 24/7 — 044 222-77-33
help@ccloan.com.ua

www.ccloan.ua кредит онлайн на карту

© 2016 — 2021 ТОВ «СС Лоун» — «Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №737 від 14.04.2016р., Виданий Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *