Запитання та відповіді

Ми зібрали найактуальніші запитання, які задають у службу підтримки кредитним компаніям і у відділеннях банків України.Зміст

Як вибрати кредитну компанію (МФО)

Ви повинні звернутися в кредитну організацію, якій можна довіряти. Вибрати можно в роздіді (Кредит онлайн на карту) . У неї повинна бути хороша репутація і, як мінімум, ліцензія на здійснення цієї діяльності. Докладніше вивчіть сайт компанії, перевірте її офіційну інформацію і оцініть, чи підходять вам умови співробітництва.

Хто може отримати кредит онлайн або в банку?

Нашими клієнтами, позичальниками можуть стати особи, які відповідають наступним критеріям:

 • Громадяни України.
 • Досягли повноліття (18 років).
 • З повною право- і дієздатністю.
 • Що володіють реєстрацією місця проживання в Україні.
 • Мають відриту на своє ім’я карту в одному з банків України.
 • Мають дійсне посвідчення особи.
 • Не є військовослужбовцем на момент звернення.
 • Не зареєстровані і не проживають і в населених пунктах, які потрапляють в зону проведення ООС або є тимчасово окупованими територіями.
 • Чи не ведуть підприємницьку діяльність на тимчасово окупованій території і в зоні проведення ООС

Як взяти кредит?

В першу чергу, обираете банк або кредитну організацію (МФО), після потрібно оформити 1 заявку на надання позики, 2 вказати необхідну суму, 3 вибрати термін його погашення. Це можна зробити тільки на офіційному сайті кредитної організації в Особистому кабінеті після реєстрації. Заповнивши анкету, ви автоматично погоджуєтеся з умовами договору, який варто попередньо прочитати і вивчити. Тепер чекайте підтвердження вашого запиту, після його схвалення гроші надійдуть на вказаний вами рахунок банківської карти.

Як вибрати банк?

В цілому, потрібно вибирати той банк, який зарекомендував себе з найкращого боку, володіє позитивними відгуками і хорошою репутацією, а також зумів протриматися довгий час на фінансовому ринку країни. У своєму виборі керуйтеся п’ятьма критеріями успішного банку:

 • Популярність
 • Репутація
 • Прибутковість
 • Наявність філій
 • Відсоткова ставка на депозити

КРЕДИТ ОНЛАЙН НА КАРТУ | КРЕДИТ ГОТІВКОЮ

Тут все залежить від того, з якою саме кредитної компанією ви захочете співпрацювати. Вони надають різні кредитні лінії, які відрізняються за кількістю позики. В цілому, можна розраховувати на позику від 50 до 20000 гривень

Як погасити кредит?

Розплатитися за позикою можна через свій Особистий кабінет або використовувати для цього систему інтернет-банкінгу. Ще є варіант погашення кредиту в терміналі самообслуговування Ibox, EasyPay і ПриватБанк, а також в касі будь-якого банку України.

Що потрібно, для отримання кредиту?

З технічної точки зору, вам знадобиться мати комп’ютер або інший пристрій з виходом в інтернет, власне мати сам доступ до мережі інтернет і володіти діючою банківською картою з будь-якого банку України. Також потрібен діючий паспорт і ІПН. Потім знадобиться оформити заявку на кредит на нашому сайті.

В якому місті можна взяти кредит?

Кредитні компанії працюють по всій території України за винятком зони проведення ООС і тимчасово окупованих територій. Звернення за позичкою та її видача здійснюється через інтернет, а тому ви можете отримати кредит практично в будь-якій точці України і навіть, не виходячи з дому.

Чи потрібно мені бути присутнім особисто, щоб оформити кредит?

Процедура отримання кредиту не вимагає від позичальника підготовки великого пакета документів. Потрібно лише вказати в заявці дані свого паспорта і номер ІПН. Крім того необхідно надати номер мобільного телефону і банківської карти

КРЕДИТ ОНЛАЙН НА КАРТУ | КРЕДИТ ГОТІВКОЮ

Які документи необхідні для отримання кредиту в МФО і Банках?

Процедура отримання кредиту не вимагає від позичальника підготовки великого пакета документів. Потрібно лише вказати в заявці дані свого паспорта і номер ІПН. Крім того необхідно надати номер мобільного телефону і банківської карти.

Чи потрібен для отримання кредиту заставу або поручитель?

Щоб отримати позику, не потрібно шукати поручителя або надавати заставу. Це дуже зручно, так як не доведеться просити когось стати поручителем або залишати в банку свою власність. Більшість організацій цілком довіряють своїм клієнтам і створюють для них оптимальні умови.

На яку карту можна отримати кредит?

Для цього підійде карта від будь-якого банку України. Тільки вона повинна бути активною і оформленої на ім’я позичальника. Обов’язково перевірте її активацію і реєстрацію, так як невідповідність цих критеріїв неминуче стане причиною відмови в позиці.

Як швидко розглядається заявка?

Розгляд заявок клієнтів проходить максимально швидко, буквально в лічені хвилини. Наприклад, перша кредитна заявка від клієнта розглядається максимум 15 хвилин, результати наступних повторних заявок будуть відомі вже протягом 5-7 хвилин. З огляду на непередбачені обставини, в деяких випадках термін розгляду може скласти одну добу.

Чи можна оформити заявку на кредит по телефону?

Ні. Заявка на надання позики оформляється тільки в режимі онлайн і виключно через Інтернет. Але ви можете проконсультуватися по телефону. У всіх наших партнерів працює телефонна лінія служби підтримки. Дзвінки на території України безкоштовні.

КРЕДИТ ОНЛАЙН НА КАРТУ | КРЕДИТ ГОТІВКОЮ

Вам прийде повідомлення. Повідомлення з результатами розгляду заявки приходять у вигляді sms на телефон або електронну пошту. Тому, при реєстрації на сайті важливо вказати правильний контактний номер телефону та особистої електронної пошти.

Чи можу я відмовитися від отриманого кредиту?

Так, але тільки до моменту нарахування грошей на банківську карту. Відмовитися від позики можна і після перерахування грошових коштів, але доведеться сплатити всі належні за умовами договору платежі. Умови вказані в самому кредитному контракті.

Навіщо проходити перевірку карти?

Це вкрай важливий аспект співпраці з банком. Тільки так можна повністю захистити свій капітал від шахраїв. Процедура перевірки карти підтверджує, що вона знаходиться виключно під вашим контролем і до неї не мають доступу сторонні особи.

Чи можу я повернути кредит достроково?

Так. Це можна зробити в будь-який зручний час і теж в режимі онлайн. Кредитні організації залишають всю повноту дій в цьому питанні за своїми клієнтами. Тільки перед вчиненням платежу, зайдіть в свій Особистий кабінет і уточніть суму, яку потрібно повернути.

Що таке електронний підпис одноразовим ідентифікатором?

Ст. 12 Закону України «Про електронну комерцію» визначає її як алфавітно-цифрову послідовність символів, які підтверджують особу при здійсненні нею операцій в мережі Інтернет. На практиці це особливий оригінальний і конфіденційний код, який відправляється позичальнику через sms і потім їм же вказується під час реєстрації на нашому сайті.

КРЕДИТ ОНЛАЙН НА КАРТУ | КРЕДИТ ГОТІВКОЮ

Що буде, якщо я не поверну кредит вчасно?

Цей пункт прописаний в кредитному контракті. За умовами договору, прострочення платежу тягне за собою підвищення процентної ставки по заборгованості на суму в 3% від тіла кредиту. Ця сума штрафних санкцій нараховується за кожен день прострочення платежу. Крім того, якщо ви отримали кредит по акції зі зниженою процентною ставкою, це призведе до його перерахунку і порівняно зі звичайною процентною ставкою.

Коли можна оформити заявку на повторний кредит?

Якщо ви вже закрили кредит і не маєте заборгованостей в інших кредитних організаціях, тоді можете розраховувати на повторний позику. Таким чином, нова кредитна лінія відкривається тільки після отримання sms з повідомленням про повернення поточного боргу.

Що таке «продовження»?

Тут мається на увазі «продовження » — продовження терміну користування кредитом. Це дозволяє перенести термін виплати позики на іншу дату за згодою кредитної організації. Завдяки цій функції вдається уникнути штрафних санкцій у вигляді підвищення процентної ставки і формування негативної кредитної історії. Відстрочка повернення боргу надається на 7, 15 або 45 днів.

Скільки разів можна продовжувати кредит?

Після оплати комісії за продовження терміну користування позики, його можна відстрочити повторно. Використовуючи цю схему можна продовжувати термін стільки раз, скільки знадобиться. Є тільки одне обмеження — час дії договору, кредитний договір підписують терміном на 1 рік.

Що таке Особистий кабінет і навіщо він потрібен?

Особистий кабінет — це свого роду персональна сторінка з конфіденційною інформацією і доступом до різних функцій сайту компанії. Тут можна продовжити позику, віддати його або отримати новий кредит. Також тут відображаються всі дані по поточному кредиту, наприклад, термін його дії і сума, що залишилася до повернення.

КРЕДИТ ОНЛАЙН НА КАРТУ | КРЕДИТ ГОТІВКОЮ

Причин може бути багато. Банальна, але найчастіша — це некоректне заповнення заявки, надання неточної, неповної, помилкової або застарілої інформації. Також причиною може стати невідповідність з одним із критеріїв, наприклад, вам немає 18 років, не є громадянином України, відсутній стабільний дохід.

Якщо мені вже відмовляли, чи можу я звернутися повторно і якщо так, то через який термін?

Після відмови, потрібно почекати 7 днів, після чого можна повторно подати заявку. Але для цього потрібно усунути причину відмови і в майбутньому не допускати помилки при заповненні заявки, в іншому випадку доведеться оформляти звернення ще раз, втрачаючи час.

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua

Кредити онлайн на карту без перевірок

перший до: 15 000 грн
перший до: від 600 грн
Тенго кредит на карту онлайн
перший до: 15 000 грн
Money4you логотип
перший до: 10 000 грн
перший до: 15 000 грн
перший до: 20 000 грн
перший до: 23 000 грн
перший до: 6 000 грн
Logo moneyveo
перший до: 20 000 грн
Credit7 кредит онлайн на карту
перший до: до 15 000 грн.
перший до: 12 000грн
перший до: 5 000 грн
selfiecredit
перший до: до 15 000 грн.
перший до: 6 000 грн
sos-credit logo
перший до: 3 000 грн
Кредитон кредит на карту
перший до: 4 000 грн
перший до: 4 000 грн
Майвалет кредит онлайн
перший до: 1 000 грн
перший до: 20 000 грн
Onecredit гроші на карту
перший до: від 500 грн
Глобал кредит швидкі гроші на карту
перший до: 5 000
Ультракеш кредит онлайн
перший до: 4 000 грн
Гроші всім на карту
перший до: 5 000 грн
Topcredit - кредит на карту до 15 000 грн
перший до: 5 000
Zecredit лого
перший до: 15 000 грн.
Кредит на карту Cashpoint
перший до: 1 000 грн
microcash гроші до зарплати
перший до: 5 000 грн
CreditBox - кредит на карту на будь-які потреби
перший до: 5 000
CreditUP - кредит на карту до 10 000 грн за 8 секунд на будь-які потреби
перший до: 10 000 грн
форза кредит
перший до: 22 000 грн
кредит онлайн лоани
перший до: 15 000 грн.
перший до: 5 000 грн
avans.credit
перший до: 15 000 грн
перший до: 10 000 грн
перший до: 15 000 грн
перший до: 3 000 грн
перший до: 9 000 грн
перший до: 15 000 грн
перший до: 10 000 грн
перший до: 7 000 грн