• перший кредит: 15 000 грн
  • термін кредиту: 30 днів
  • відсоток на добу: 0,01 %
  • час видачі: 10 хв
  • максимальна сума: 15 000 грн

Creditplus — кредит за 15 хвилин

Зміст

Умови кредиту в Creditplus (Кредит плюс): кредит онлайн на карту до 15 000 грн

сайт компанії https:// Creditplus.ua
особистий кабінет https://creditplus.ua/user
тип кредитування: кредит онлайн на банківську карту
сума кредиту: від 500 до 15 000 грн.
термін кредиту: від 3 до 30 днів
перший кредит:  15 000 грн.
% Ставка на добу новим клієнтам: 0.01 %
вік позичальника: 18-65 років
рішення про видачу позики: до 10 хв.
працевлаштування: офіц / неофіційні
пролонгація кредиту: так
довідка про доходи: не треба
заставу або поручитель: не треба
що потрібно для оформлення заявки паспорт, ІПН, банківська карта, моб. телефон і емейл
місцезнаходження позичальника: Україна, крім: тимчасово окупованих територій

кредит плюс

CreditPlus — кредит на карту від чесного кредитора.

Що ми робимо, коли терміново потрібні гроші на непередбачені витрати? Багато хто починає обдзвонювати своїх друзів, знайомих або родичів, інші поспішають в банк. Але ті, хто вже мав з цим справу, розуміють, що ці варіанти далеко не кращі. У них множин вад, і деякі дуже неприємні. Такі рішення можуть призвести до негативних наслідків або ще більше погіршити непросте фінансове становище.

Наприклад, якщо оформити швидкий кредит на карту України в банку, він як мінімум не виявиться настільки швидким як ви розраховували. Вам доведеться пройти тривалу перевірку і бюрократичною процедуру оформлення. Доведеться чекати відкриття банку, стояти в черзі, надавати цілий пакет документів разом з даними про доходи. Також банк змусить вас внести в заставу своє майно і привести поручителя. Про кабальних відсотках та інших вельми невигідних для вас умовах і зовсім можна не розповідати.
Можна взяти швидко займ у друзів або родичів, але і тут є свої нюанси. Як мінімум ви будете почувати себе некомфортно в присутності людини, у якого взяли в борг, особливо якщо справи у вас пішли не важливо. Якщо повернути їх вчасно не вийде, ви ризикуєте зіпсувати з ним відносини. Не просто продовження терміну, а й додаткова позика буде дуже складним завданням.

Ще деякі згадую про ломбарди, коли потрібно взяти гроші в борг на короткий термін. Але і тут без своїх підводних каменів не обійтися. Тут як мінімум зажадають в заставу майно, яке буде набагато цінніше тих грошей, що вам видадуть. До того ж, ви ризикуєте втратити свою заставу, як тільки почнуться труднощі з виплатами. Та вже ситуація непроста, але завжди є вірне рішення і в вашому випадку таке рішення запропонує CreditPlus.

У нас оформити кредит онлайн на карту можна швидко і без проблем. Ніяких поручителів, застав і навіть інформації про доходи не потрібно. Для цього потрібно лише бути повнолітнім громадянином України з позитивною кредитною історією. Виконайте три прості кроки і гроші ваші. Прямо у нас на сайті виберіть термін кредиту і необхідну суму. Далі заповніть анкету, надавши коротку інформацію, пройдіть процедуру перевірки банківської карти. Потім чекайте позитивної відповіді за вашою заявкою і, отримавши код активації договору, відкрийте доступ до затребуваної сумі.

Кредит на карту терміново — CreditPlus допоможе!

Для цього ніжний тільки доступ до мережі інтернет. Ніякої метушні, пошуків і сподівань, кредит оформляється за лічені хвилини, поки ви зайняті своїми справами. Примітно, що нові клієнти CreditPlus можуть розраховувати на суму 15 000 грн. Якщо ви зарекомендуєте себе як добросовісний позичальник, повторно зможете отримати до 25 000 грн. Для цього просто зареєструйтеся, заповніть анкету, підтвердіть банківську карту і узгодьте прозорий договір.

Не потрібно виходити з дому, шукати поручителя і вносити заставу, не треба представляти довідку про доходи і не доведеться переплачувати за відсотки. Ви завжди можете погасити позику достроково, продовжити його і навіть взяти в борг повторно. Наша кредитна організація не бере додаткової пені за продовження, адже ми розуміємо вашу непросту ситуацію і не прагнемо її посилити, а лише допомогти поліпшити фінансове становище.

Продовжити мікропозик вийде лише в тому випадку, якщо ви не порушували умов договору. Про продовження потрібно повідомити заздалегідь і якщо ви прострочили виплати, тоді доведеться заплатити штраф і пеню. Щоб таких неприємностей не виникало, тримайте нас в курсі. Термін продовження буде ідентичний початкового терміну і почнеться на наступний день після сплати нарахованих відсотків. З нового періоду кредитування відбувається по повній процентній ставці.

Мікрокредит можна погасити за допомогою банківської картки через наш сервіс або ваш особистий кабінет на нашому сайті. Це найшвидший, доступний і простий спосіб. Також є можливість закриття через термінал ПриватБанку або в Приват 24. Ще ви можете оформити банківський переказ на наші реквізити, зазначені на сайті. Варто врахувати той факт, що банк стягує комісію за свої послуги, а в деяких випадках платіж може надійти на рахунок тільки через кілька днів.

Отримати кредит на карту

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *