Logo moneyveo
 • перший кредит: 20 000 грн
 • термін кредиту: 30 днів
 • відсоток на добу: 0,01%
 • час видачі: 8 хв
 • максимальна сума: 22 000 грн

Moneyveo — кредит до 22 000 грн.

Доступні кредити онлайн кожному за 8 хвилин від Moneyveo — до 22 000 грн.

Зміст

Умови для отримання кредиту онлайн в Манівео

манивео додатковы грошы на карту
сайт компанії https://moneyveo.ua
особистий кабінет https://moneyveo.ua/ru/registernew
тип кредитування: кредит онлайн на банківську карту
перший кредит під 0%
режим роботи цілодобово — 24 / 7
сума кредиту: до 22 000 грн.
термін кредиту: від 1 до 30 днів
перший кредит: під 0%
% Ставка на добу новим клієнтам: від 0,01 до 1,7% (программа лояльності -50%)
вік позичальника: 18-75 років
рішення про видачу позики: до 8 хв.
працевлаштування: офіц / неофіційні
пролонгація кредиту: так
довідка про доходи: не треба
заставу або поручитель: не треба
що потрібно для оформлення заявки паспорт, ІПН, банківська карта, моб. телефон і емейл
місцезнаходження позичальника: Україна, крім: тимчасово окупованих територій

Варіанти для погашення позики:

 • Варіанти погашення: Через особистий кабінет, в відділенні банків України вказавши реквізити Moneyveo а так само через термінали City 24, 24nonStop, EasyPay, iBox
 • Можливість часткового погашення
 • Можливість продовження кредиту: Ф-ція пролонгації, реструктуризація кредиту.
 • Можливість перерахунку суми при достроковому погашенні кредиту
 • Можливість переводити бонуси на банківську карту
 • % ставка штрафу при несплати кредиту в день: 3%
 • Отримання бонусів за залучених друзів отримавших кредит: -100 грн. За кожного залученого клієнта.

манивео додатковы грошы

Хочете оформити швидкий кредит на карту України без зайвої паперової тяганини, не виходячи з дому?

Звертайтеся в фінансову організацію Moneyveo. Щоб взяти тут займ, не доведеться нікуди йти, шукати офіс компанії або чекати в черзі. Крім того, не потрібно шукати поручителя або вносити заставу, навіть довідка про доходи не потрібно. Наша організація довіряє своїм клієнтам і створює для них максимально вигідні умови.

Щоб отримати кредит на карту терміново без зволікань, необхідний лише доступ до мережі інтернет. Вам доведеться зареєструватися у нас на сайті і заповнити спеціальну заявку. Також будуть потрібні паспортні дані та номер банківської карти. За збереження особистої інформації не потрібно турбуватися, тут все строго конфіденційно, особисті дані клієнтів надійно захищені.

Отримати гроші в борг від Moneyveo на максимально вигідних умовах.

Умови кредитного договору повністю прозорі, ніяких прихованих комісій і платежів. Ставши постійним клієнтом у вас буде можливість скористатися хорошою знижкою на процентну ставку позики. Також постійні позичальники мають доступ до розширеної кредитної лінії, сума позики якої становить 22 000 грн.

Якщо терміново потрібні гроші на непередбачені витрати, кращим рішенням буде звернутися до нас. У Moneyveo все працює для зручності клієнта. Пролонгація кредиту відбувається автоматично в онлайн режимі, отримати кошти на картку можна в будь-який час 24/7 завдяки автоматизації системи обробки заявок. Сервіс працює цілодобово, надаючи повний пакет послуг.

Мікрокредит від Moneyveo вигідний не тільки через швидкість його оформлення і низької процентної ставки, а й через розвинену систему лояльності. Тут діє програма «Приведи друга«, яка передбачає бонуси за кожного нового позичальника. Також ми постійно проводимо акції, роздаємо промо коди серед всіх клієнтів і надаємо знижки на повторний кредит.

Нові клієнти можуть взяти мікропозик під 0.01%.

Щоб отримати кредит потрібно відповідати певним вимогам. Ви повинні досягти повноліття і бути громадянином України. Обмеження у віці становлять від 18 до 90 років. Також потрібно мати паспорт, ІПН, банківську карту, номер телефону та email. Всі ці дані вказуються в заявці, позитивну відповідь по ній, залежить від їх правдивості.

Щоб взяти кредит онлайн треба вибрати суму і термін позики, в цьому допоможе спеціальний калькулятор, розміщений на нашому сайті. Обробка першого запиту може зайняти до 20 хвилин, всі наступні звернення обробляються автоматично протягом 2-х хвилин. Всі внесені дані перевіряються, також як і ваша кредитна історія. Якщо все в порядку, тоді прийде СМС повідомлення про рішення по заявці, при позитивному рішенні та погодження з умовами договору гроші перерахуються на карту.

Швидко займ приходить на банківську карту миттєво, що виникли затримки відбуваються через регламенту роботи вашого банку. Якщо у вас труднощі з поверненням боргу, не потрібно це приховувати і тим більше пропускати оплату. Прострочені платежі ведуть за собою штрафні санкції в розмірі збільшення процентної ставки на 3%. Щоб уникнути цих незручностей, краще замовити послугу пролонгації.

Повернути кредит онлайн від Moneyveo можна в будь-який час

Завжди є можливість погасити борг достроково або віддати його частинами. Так ви заощадите на відсотках. Щоб провести цю операцію скористайтеся спеціальною опцією в особистому кабінеті або сервісом Приват24. Ще можна перевести гроші через платіжні термінали або оформити банківський переказ в будь-якому банку України.

Завжди є можливість погасити борг достроково або віддати його частинами. Так ви заощадите на відсотках. Щоб провести цю операцію скористайтеся спеціальною опцією в особистому кабінеті або сервісом Приват24. Ще можна перевести гроші через платіжні термінали або оформити банківський переказ в будь-якому банку України.

Служба підтримки: 0 800 21 9393 безкоштовно з усіх телефонів по Україні
Контакт-центр працює цілодобово, без вихідних

Сервіс moneyveo працює 24/7 !

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *