• перший кредит: 23 000 грн
  • термін кредиту: 30 днів
  • відсоток на добу: 0,01%
  • час видачі: 10 хв
  • максимальна сума: 23 000 грн

Miloan — швидкі кредити онлайн

Зміст

Miloan — кредит на карту до 23 000 грн. терміново

Часто буває так, що потрібні гроші в борг у цю хвилину. Просто так складаються обставини, що колись зволікати. У цих випадках багато хто відразу ж біжать в банк або ломбард. Звичайно, там вони отримує потрібні кошти, але ось чи швидко і на яких умовах? Насправді тут все не так райдужно. Великі відсотки, необхідність застави, пошук поручителя, оформлення різної документації і черги, це все чекає вас там і такі умови навряд чи можна назвати вигідними.


Ах да, залишаються ще друзі і знайомі, коли терміново потрібні гроші для вас, вони напевно не підведуть. На самому те справі багато разів друзі і знайомі підводять в скрутну хвилину, але якщо ви і отримаєте від них гроші, то разом з ними ризикуєте отримати додаткові проблеми. Як тільки з’являться нові труднощі з фінансами, і ви почнете затримувати виплати або зовсім попросіть додаткову суму, ваші дружні стосунки ризикують бути зіпсовані.

Цих незручностей можна легко уникнути, просто зверніться за допомогою в кредитну організацію Miloan. Ми допоможемо отримати швидкий кредит на карту України без зайвої суєти і зволікань. Наша компанія працює для побудови вашої фінансової стабільності. Її інтерес — зробити вас фінансово незалежною людиною, але ніяк не боржником. Саме тому тут створена дієва політика лояльності.

Умови кредиту в Miloan: кредит на карту до 23 000 грн.

тип кредитованиякредит онлайн на банковскую карту
сума кредитувід 500 до 23 000 грн.
термін кредитудо 30 днів
перший кредит23 000 грн.
% ставка на добу новим кліентам0,01 %
% ставка на добу існуючим кліентам1,70 %
вік позичальника20-69 років
рішення о видачі займу15 хв.
працевлаштуванняофіц/НЕофеційне
пролонгація кредитуатак
довідка про доходине потрібна
застава або поручительне потрібна
що потрібно для оформлення заявкипаспорт, ІПН, банківська карта, моб. телефон і емейл
місцезнаходження позичальника: Україна, крім: тимчасово окупованих територій

В Miloan можна взяти кредит онлайн без відмови

Термін дії договору становить від одного до 30 днів. Щоб підрахувати всі, скористайтеся кредитним калькулятором на нашому сайті. У ньому ви відразу видно час погашення і загальна кількість грошей, разом з відсотками необхідне для повернення.
Швидко займ можна отримати після виконання простої процедури. Спочатку зареєструйтеся в нашій системі. Для цього потрібно надати деяку особисту інформацію, а також номер телефону і банківської карти. Ви повинні дати згоду на обробку персональних даних. Про безпеку інформації не потрібно турбуватися, вона зберігається в суворій конфіденційності.

Кредит онлайн на карту приходить після перевірки заявки та підтвердження запиту. Іноді виникають невеликі затримки при додатковій перевірці. Miloan працює цілодобово сім днів на тиждень. У вас ніколи не виникне труднощів в оформленні нашого співробітництва. Можна сміливо розраховувати на нашу допомогу в будь-який час, де б ви не знаходилися, головне мати доступ до мережі інтернет.

Мікрокредит в Miloan можна погасити декількома способами

Наприклад, за допомогою карти в будь-якому відділенні банку, безпосередньо у нас на сайті через особистий кабінет або просто через термінал ПриватБанку або Приват24. Якщо виникли проблеми з оплатою, просто оформите пролонгацію на 5, 7 або 15 днів. Ця послуга продовжить дію договору на вказану кількість днів і дозволить уникнути прострочення, а головне — штрафних санкцій.

Мікропозик оформляється повнолітніми клієнтами при наявності паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду. Також необхідно надати свою фотографію з паспортом в руці, зроблену за допомогою камери вашого пристрою. Miloan не питає довідку про доходи або мета кредиту. Звернення відкриває доступ до суми не вище 23 000грн., Яка видається на час до 30 днів.

Кредити онлайн видаються на індивідуальній основі, взяти в Miloan відразу кілька позик неможливо. Якщо вже є борг перед іншою кредитною організацією, але у вас висока платоспроможність, у нас не буде ніяких причин для відмови. Ми персонально розглядаємо кожну заяву, навіть маючи не зовсім ідеальну кредитну історію, шанс отримати позику залишається високим. З нами все клієнти залишаються при грошах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *