• перший кредит: 12 000грн
  • термін кредиту: 30 днів
  • відсоток на добу: 0,01%
  • час видачі: 10 хв
  • максимальна сума: 18 000 грн

MYCREDIT

Зміст

MYCREDIT онлайн кредити на карту

Умови кредиту в MYCREDIT: кредит на карту до 18 000 грн.

Получите турбо-бабки — выигрывайте 500 000 грн! | MyCredit
сайт компанії https://mycredit.ua
особистий кабінет https://mycredit.ua/ru/registration/
тип кредитування кредит онлайн на банківську карту
перший кредит під 0%
сума кредиту до 18 000 грн.
термін кредиту від 1 до 30 днів (35 при повторному зверненні)
перший кредит до 12 000 грн.
% Ставка на добу новим клієнтам від 0,01 до 1,3%
вік позичальника 18-75 років
рішення про видачу позики до 15 хв.
працевлаштування офіц / неофіційні
пролонгація кредиту так
довідка про доходи не треба
заставу або поручитель не треба
що потрібно для оформлення заявки паспорт, ІПН, банківська карта, моб. телефон і емейл
режим роботи цілодобово — 24 / 7
місцезнаходження позичальника Україна, крім: тимчасово окупованих територій

Mycredit.ua — доступний мікропозик по мінімальні відсотки.

Получите турбо-бабки в MyCredit — выиграйте 500 000 грн / Новости /  Finance.ua


Чому краще взяти гроші в борг у MyСredit? Все досить просто, тут одні з кращих умов кредитування і індивідуальний підхід до клієнтів. Наприклад, нові клієнти можуть розраховувати на цілий ряд переваг, це практично безвідсотковий кредит з мінімальною ставкою в 0,04% і відстрочка платежу без будь-яких штрафів на 3 дні. Ще у них є можливість скористатися бонусною системою «Улюблений клієнт».

Взяти кредит на карту на лояльних умовах кредитування можуть і постійні клієнти. Їх чекає оформлення позики з великою знижкою, максимальна межа якої становить 20%. Також вони мають можливість взяти максимальний кредит на 10 000грн і шанс взяти участь в програмі-Кешбек. Постійні клієнти нашої фінансової організації обслуговуються максимально оперативно в автоматичному режимі.

Взяти кредит онлайн зможуть всі, так як у нас високий рівень схвалення заявок, 4 з 5 заявок отримують позитивну відповідь. Від вас не зажадають цілий стос документів і скан-копій, не потрібно навіть довідки про доходи, при собі необхідно мати лише паспорт повнолітнього громадянина України та ІПН. Просто зареєструйтеся на сайті, виберіть суму і термін дії позики, оформите заявку і отримаєте кошти на картку.

MyСredit видає кредит на карту терміново без зволікань.

Кілька хвилин і гроші у вашій кишені. Для цього не потрібно шукати наш офіс, чекати його відкриття, нудитися в чергах, тягти з собою поручителя або надавати заставу. Ми гарантуємо повну прозорість у співпраці, ніяких прихованих комісій і платежів, а також надаємо 100% гарантію максимальної безпеки даних і конфіденційності.

Швидкий кредит на карту України можна не тільки оформити, але і погасити онлайн. Це вийде зробити, не виходячи з дому, потрібен тільки доступ до мережі інтернет. Просто зайдіть на сайт MyCredit в свій особистий кабінет і закрийте займ за допомогою своєї картки. Крім цього, існує ще кілька варіантів погашення позики, наприклад через платіжні термінали Ibox, EasyPay, City24 і TYME або безпосередньо в банку.

Коли терміново потрібні гроші і немає часу чекати, тоді MyCredit вас не підведе. З нами ваша фінансова стабільність ніколи не похитнеться, незалежно від того для чого вам потрібні кошти, ви їх отримаєте. Ми не запитуємо мети кредитування, не вимагаємо застави або присутності поручителя, а також не ставимо під високими відсотками. Наша компанія надає свої фінансові послуги оперативно і на вигідних умовах.

MyCredit видає кредити онлайн на різну суму, до 18 000грн.

Перший запит не перевищує суми в 12 000грн, але постійні клієнти можуть збільшити кредитну ставку до максимуму в 18 000грн. На нашу допомогу можуть розраховувати всі, навіть люди з поганою кредитною історією або з уже оформленими кредитами в інших компаніях, пенсіонери, безробітні та інваліди.

Щоб отримати мікрокредит за 15 хвилин, потрібно виконати кілька простих кроків. Необхідно зареєструватися на сайті заповнивши спеціальну форму і подати заявку на позику. У заявці ви вказуєте ПІБ, ІПН і паспортні дані, а також номер картки та мобільного телефону. Після цього відбувається процес валідації особистих даних і верифікації банківської карти.

Якщо процедура перевірки пройдено вдало і ваш запит схвалений, з вами на зв’язок вийде менеджер, а потім гроші на рахунок надійдуть протягом декількох хвилин. Швидко займ видається цілодобово 24/7. Майкредіт не терпить зайвої паперової тяганини, тому його система автоматизована, спрощена і працює максимально оперативно. З таким надійним кредитором ви завжди будете при грошах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *