sos-credit logo
  • перший кредит: 3 000 грн
  • термін кредиту: 30 днів
  • відсоток на добу: 0,01 %
  • час видачі: 5 хв
  • максимальна сума: 10 000 грн

SOS CREDIT — Безвідсотковий кредит

Зміст

Умови кредитування SOS CREDIT: позики онлайн до 10 000 грн.

сайт компанії https://soscredit.ua
особистий кабінет https://soscredit.ua/uk/auth/login
режим роботи цілодобово — 24 / 7
підтримка ПН по ПТ 9:00 до 18:00
тип кредитуваннякредит онлайн на банківську карту
сума кредиту до 10 000 грн.
термін кредитувід 1 до 30 днів
перший кредитдо 3 000 грн. під 0%
% Ставка на добу новим клієнтамвід 0,01 до 1,6%
вік позичальника18-75 років
рішення про видачу позикидо 20 хв.
працевлаштуванняофіц / неофіційні
пролонгація кредитутак
довідка про доходине треба
заставу або поручительне треба
що потрібно для оформлення заявкипаспорт, ІПН, банківська карта, моб. телефон і емейл
місцезнаходження позичальникаУкраїна, крім: тимчасово окупованих територій

Кредит на карту терміново від надійного кредитора — SOS credit

Терміново потрібні гроші в борг на непередбачені витрати і немає часу їх збирати? Виходів з цієї делікатної ситуації кілька. Можете відправитися в банк за позикою, звернеться до друзів, віднести майно в ломбард. Але навіщо терпіти незручності, якщо є компанія SOS CREDIT? Які незручності запитаєте ви і чому краще звернутися до нас? Давайте розберемося в цих питаннях.

У банку тільки 20% позитивних рішень про кредит, у нас більше 80%, ми працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень. Кредит на карту перераховується протягом однієї хвилини і стільки ж часу потрібно на розгляду заявки. Жоден банк так швидко не працює. З ломбардом справи йдуть не менш райдужно. Тут потрібно внести в заставу своє майно і існує ризик його втрати. У нашому випадку ніякої застава не потрібна.

Звичайно, якщо терміново потрібні гроші на свої витрати, можна попросити допомоги у друзів. Але навряд чи це гарна ідея. Ви будете постійно відчувати почуття незручності, залежно, будете почувати себе незручно в подальшому спілкуванні і якщо виникнуть проблеми з поверненням ризикуєте втратити друзів. До того ж друзі або родичі не зможуть давати в борг часто або продовжувати його час.

У компанія SOS CREDIT, отримати швидкий кредит на карту України можна легко і дійсно швидко, всього лише за одну хвилину. Ми працюємо в режимі онлайн, вам не потрібно шукати наш офіс, щоб оформити позику. Ви отримаєте свої гроші онлайн і також зможете розплатитися з нами або через платіжний термінал, будь-яку банківську і навіть поштове відділення. Ми гарантуємо повну конфіденційність.

SOS CREDIT дозволяє отримати кредит онлайн на суму до 15 000 гривень, на 30 днів і на вигідних умовах з можливістю пролонгації. У разі позитивного рішення, кошти надійдуть на рахунок в лічені хвилини в будь-яку точку світу і в будь-який зручний для вас час. Ви не будете морочитися з бюрократією, для завершення процедури необхідна лише банківська картка та доступ до мережі інтернет.

Кредит онлайн на карту — це майбутнє, яке вже настало.

Максимум 5 хвилин на все про все, і ви поліпшите ситуацію фінансову ситуацію. Не потрібно втрачати часу на рутину і стояти в чергах. Наша організація працює максимально прозоро, ми не беремо ніяких грошей за прийняття заявки, лише видаємо їх за фактом її схвалення. Безпека фінансових операцій гарантована.

Мікрокредит можна оформити, тільки якщо ви повнолітня людина і громадянин України при наявності Індивідуального Номери Платника податків, а також паспорта. Суму кредиту і його термін вибираєте самі. Сума не перевищує 10 000 гривень, час погашення — 30 днів. Якщо у вас не виходить вчасно погасити борг, тоді термін користування кредитом можна продовжити на 30 днів. Вартість продовження — 150 грн.

Прострочений мікропозик без продовження піддається санкціям в вигляді стягнення підвищеної ставки відсотків. Якщо ви не скористаєтеся послугою «Додатковою відтермінування по виплатах» і продовжите порушувати графік платежів, це відіб’ється вкрай негативно на кредитній історії. Такі дії небажані і не потрібні, адже SOS CREDIT завжди готовий допомогти своїм клієнтам.

Швидку позику від нашого сервісу — кращий спосіб отримати гроші без зволікання і ризиків. SOS CREDIT — кредитна компанія, якій довіряють. Вона діє в рамках українського законодавства, легально на основі ліцензії. Присутній в Україні сервіс входить в структуру SOS Credit Holding B.V. Королівства Нідерландів. Професіоналізм, хороші умови і прозорість кредитування — запорука нашого успіху.

Варіанти погашення позики:

  • Різні варіанти погашення: В особистому кабінету на сайті, через платіжний термінал ПриватБанк або інших мереж, переведенням в касі будь-якого банку, у відділенні Укрпошти.
  • Можливість продовження мікропозик: Можливо. Функція пролонгації.
  • Вартість продовження кредиту: Розмір комісії залежить від терміну, на який продовжується договір: на 7 днів — комісія складе 15грн; на 14 днів — 250 грн; на 30 днів — 450 грн;
  • Можливість перерахунку суми при достроковому погашенні кредиту: Можливо
  • Можливість часткового погашення кредиту: Можливо

Если нужна связь с компанией Вы можете написать support@sos-credit.com.ua или перезвонить по телефону 0 800 211 767

*Звонки с номеров мобильной связи могут тарифицироваться оператором.

Время работы поддержки: с 9:00 до 18:00 (будние) Сервис работает круглосуточно без выходных.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *