Тенго кредит на карту онлайн
  • перший кредит: 15 000 грн
  • термін кредиту: до 30днів
  • відсоток на добу: 0,01 %
  • час видачі: 15 хв.
  • максимальна сума: 23 000 грн

Tengo — Швидкі онлайн займи на карту за 15 хвилин

Зміст

Умови кредиту в Tengo: кредит онлайн на карту до 23 000 грн.

тип кредитування: кредит онлайн на банківську карту
час роботи: цілодобово — 24/7
сума кредиту: від 500 до 23 000 грн.
термін кредиту: до 30 днів
перший кредит: 15 000 грн.
% ставка на добу новим клієнтам: 0,01 %
% ставка на добу повторним клієнтам: 0,49 %
вік позичальника: 18-69 лет
рішення про видачу позики: 15 хв.
працевлаштування: офіц / неофіційні
пролонгація кредиту: так
Довідка про доходи: не потрібна
заставу або поручитель: не потрібно
що потрібно для оформлення заявки: паспорт, ІПН, банківська карта, моб. телефон і емейл
місцезнаходження позичальника:  Україна, крім: тимчасово окупованих територій

 

Tengo/Тенго — це фінансова компанія, яка допоможе вам оформити кредит онлайн на карту швидко і без будь-яких проблем. Вона спеціалізується на короткострокових позиках, що видаються без застави та поруки. Такий підхід дозволяє забезпечити будь-якому клієнту швидкий доступ до грошей при виникненні у нього певних фінансових труднощів. Працює компанія максимально прозоро і ефективно.

Якщо терміново потрібні гроші для вирішення складної життєвої ситуації або покриття непередбачених витрат, у вас не буде часу зволікати. Ми це розуміємо, тому зазвичай складний і за бюрократизований процес отримання коштів, в Dinero максимально спрощений. Тут легко все, починаючи від подачі заявки і закінчуючи отриманням грошей.

Переваги та особливості оформлення кредиту в Tengo

Швидкий кредит на карту України від Тенго оформляється тільки для громадян України. У нас передбачені вікові обмеження. Тому ми видаємо кредити тільки особам від 18 років. Також існує обмеження по сумі. Наш клієнт має можливість оформити першу позику тільки на суму в 10 000 гривень, але без відсотків і комісій. Також є можливість отримати позику в 15 000 гривень. І найголовніше, ми працюємо цілодобово — 24/7

Мікрокредит від компанії Tengo

Становить максимум 23 000 гривень строком на 7, 14 і 30 днів. Отримати його можна всього за 10/15 хвилин. Вам не доведеться проходити тривалу процедуру перевірки доходів і збирати товстий пакет документів. До того ж перший раз сума в 15 000 гривень видається абсолютно безкоштовно. Це експрес позика і за неї не потрібно буде платити відсотки або комісію.

Чому у Tengo варто брати кредит?

Кредит онлайн дозволяє заощадити час ще більше. Чи не доведеться шукати відділення банку, або стояти в черзі. Ніяких тривалих перевірок і непотрібних документів. Основні вимоги до клієнта включають: громадянство України і діючий паспорт, вік 18-69 років, номер мобільного телефону і банківської карти. Чи не вітаються тривалі прострочення по платежах в інших кредитних організаціях.

Коли ваша заявка схвалена, кредит онлайн на карту цілодобово надходить майже миттєво. Про позитивному рішенні по вашого запитання ми повідомляємо по телефону. Оформити заявку можна безпосередньо на нашому сайті, заповнивши спеціальну форму. Ваші особисті дані повинні бути правдивими, від цього залежить позитивну відповідь. Про безпеку особистої інформації переживати не варто, ми дотримуємося сувору конфіденційність.

Основні вимоги для отримання позики на карту від Tengo

Якщо ви взяли гроші в борг і не можете вчасно їх повернути

Можна продовжити термін погашення боргу. При виникненні непередбачених обставин, які не дозволяють погасити позику в зазначений термін, ви звертаєтеся до наших фахівців за допомогою. Вони запропонують продовжити термін на 7, 14 або 30 днів. Ця послуга платна, тому за неї доведеться заплатити невелику комісію.

ЯКЩО ВИ ВЗЯЛИ ГРОШІ В БОРГ І НЕ МОЖЕТЕ ВЧАСНО ЇХ ПОВЕРНУТИ

Дружба на довго або хороша кредитна історія

Швидко займ видається тільки тим клієнтам, у яких гарна кредитна історія і є постійними клієнтами. Якщо ви систематично порушували терміни або не платили відсотки, позики вам не бачити. За такі дії також передбачені санкції. Прострочення погашення тягне за собою накопичення відсотків і нарахуванням пені. Пеня складає 1,5% в день від невиплаченої суми.

Мікропозик вийде закрити декількома способами. Оплата здійснюється через відділення будь-якого банку або безпосередньо на сайті. Для цього на сайті tengo.ua передбачена спеціальна опція в особистому кабінеті клієнта. Ми завжди раді новим клієнтам, так як працюємо заради їх фінансової незалежності і благополуччя. Наша компанія готова виручити вас в будь-якій ситуації.

І не забувайте! Ми працюємо 24/7 в онлайн режимі.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *